Vybírejte z pestré nabídky vánočních dekorací a dárků pro vaše blízké!🎄🎁
Logo
9:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Velkoobchod

V roce 2016 jsme se stali přímým dovozcem dekorací, domácích doplňků a dárkových předmětů z Asie. V dalších letech jsme doplnili i kategorie Outdoor a cestování, Nářadí a Kosmetické a vlasové doplňky. Lehce si pohráváme s indickými dekoracemi. Zaměřujeme se především na velkoobchodní prodej + velkoobchodní dovoz na zakázku.

Pokud hledáte něco, co jste u nás nenašli, neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

Pro nastavení velkoobchodích cen v našem e-shopu se registrujte na stránkách www.czexe.com v pravém horním rohu. Při registraci uveďte Vaše IČO/DIČ a fakturační adresu. Následně vám nastavíme velkoobchodní ceny a budeme vás e-mailem informovat o dokončení registrace a možnosti nákupu.

Velkoobchodní ceny na eshopu jsou s DPH 21%

DOPRAVA, BALNÉ, PLATBA - VELKOOBCHOD

Možnost osobního odběru v Horažďovicích -  ZDARMA - po obdržení objednávky Vás budeme informovat, kdy bude Vaše zboží připraveno k osobnímu odběru. Můžete platit v hotovosti, nebo předem.

Zaslání prostřednictvím přepravních společnosti (Zásilkovna, PPL, DPD) na Vámi uvedenou adresu bez váhových omezení. Dopravce volíme s ohledem na charakter zásilky.

Doprava, balné ZDARMA při odběru zboží nad 4840 kč (vč. DPH), platba předem
Doprava, balné, platba předem - 160 Kč (s DPH)
Doprava, balné, platba na dobírku - 205 Kč (s DPH)
Doprava, balné, platba předem  SLOVENSKO - 10 EUR
Doprava, balné, platba na dobírku SLOVENSKO - 12 EUR

*Doprava zdarma se nevztahuje na přepravu polystyrenových polotvarů. Dopravné bude počítáno individuálně s ohledem na objem.